Home » Podział na okręgi

Podział na okręgi

PODZIAŁ NA OKRĘGI / KONTAKT

 

   BIAŁYSTOK (PODLASKIE) Uniwersytet w Białymstoku, Wydział Prawa
ul. Mickiewicza 1
15-213 Białystok
tel. (85) 745 71 46, kom. 609 113 152, fax. (85) 740 60 89
e-mail: ekuzelewska@gmail.com
dr Dariusz Kużelewski

   BYDGOSZCZ (KUJAWSKO-POMORSKIE)Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Wydział Humanistyczny, Instytut Nauk Politycznych
ul. ks. J. Poniatowskiego 12
85-671 Bydgoszcz
tel. (52) 325-92-30, kom. 502 318 038, fax. (52) 325 92 46
e-mail: izabela.kapsa@ukw.edu.pl
dr Izabela Kapsa

   CZĘSTOCHOWA (ŚLĄSKIE) - Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie, Wydział Filologiczno-Historyczny, Instytut Nauk Społecznych i Bezpieczeństwa
ul. Zbierskiego 2/4
42-200 Częstochowa
tel. (34) 378 31 39, kom. 509 957 296
e-mail: blue.ania@poczta.fm
dr Anna Zasuń

  GDAŃSK (POMORSKIE)Uniwersytet Gdański, Wydział Nauk Społecznych, Instytut Politologii
ul. Bażyńskiego 4
80-952 Gdańsk
tel/fax: (58) 523 41 61, kom. 605 118 618, fax: (58) 523 41 41
e-mail: admkgk@univ.gda.pl
mgr Katarzyna Gluzińska-Korneluk

   KIELCE (ŚWIĘTOKRZYSKIE) Wyższa Szkoła Ekonomii i Prawa im. Prof. Edwarda Lipińskiego
ul. Jagiellońska 109 A
25-734 Kielce
tel. (41) 345 13 13, 345 52 56, 345 69 19, fax: (41) 345 78 88
e-mail: olimpiada@wseip.edu.pl
mgr Włodzimierz Chłopek

   KRAKÓW (MAŁOPOLSKIE)Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Katedra Nauk Politycznych
ul. Rakowicka 27
31-510 Kraków
tel. (12) 293 53 62, fax. (12) 293 50 56
e-mail: lukasz.danel@uek.krakow.pl
dr Łukasz Danel

   LUBLIN (LUBELSKIE)Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Wydział Politologii
Pl. Litewski 3
20-080 Lublin
tel. (81) 537 60 00, fax: (81) 537 60 20
e-mail: joannasanecka@o2.pl
dr Joanna Sanecka–Tyczyńska

  ŁÓDŹ (ŁÓDZKIE)Uniwersytet Łódzki, Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych
ul. Składowa 41/43
90-127 Łódź
tel. (42) 635 42 79, kom. 601 386 322, fax. (42) 678 49 16
e-mail: afwlodarska@gmail.com
dr Agata Włodarska

   OLSZTYN (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)Uniwersytet Warmińsko – Mazurski, Wydział Nauk Społecznych, Instytut Nauk Politycznych
ul. Feliksa Szrajbera 11
10-007 Olsztyn
tel. (89) 524 63 66, tel./fax.: (89) 527 08 01
e-mail: janina.przewozna@uwm.edu.pl
Janina Przewoźna

   OPOLE (OPOLSKIE)Uniwersytet Opolski, Wydział Historyczno-Pedagogiczny, Instytut Politologii
ul. Katowicka 89
45-061 Opole
tel. (77) 452 74 60, fax. (77) 452 74 69
e-mail: bcurylo@uni.opole.pl
dr Barbara Curyło

   POZNAŃ (WIELKOPOLSKIE)Uniwersytet im. A. Mickiewicza, Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
ul. Umultowska 89 A
60-114 Poznań
tel. (61) 829 65 11, kom. 608 412 499, fax. (61) 829 65 10
e-mail: danutabober1@wp.pl
dr Danuta Bober

  WARSZAWA (OKRĘG STOŁECZNY)Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Instytut Politologii
ul. Wóycickiego 1/3,budynek 23, pok.226
01-938 Warszawa
tel. (22) 569 68 50 (czwartek 10.00-12.30) lub (22) 569 68 16 (wew. 816)
e-mail: olimpiada.wos@uksw.edu.pl
dr Monika Trojanowska-Strzęboszewska

   RZESZÓW (PODKARPACKIE)Politechnika Rzeszowska, Wydział Zarządzania
al. Powstańców Warszawy 10
35-959 Rzeszów
tel. (17) 743-20-43
e-mail: olimpiada@prz.edu.pl
dr Waldemar Krztoń

   SŁUBICE (LUBUSKIE) Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Collegium Polonicum w Słubicach
ul. Kościuszki 1
69-100 Słubice
tel. (95) 759 24 14, fax. (95) 759 24 16
e-mail: cor@euv-frankfurt-o.de
mgr Sylwia Cor

   SZCZECIN (ZACHODNIOPOMORSKIE)Uniwersytet Szczeciński, Wydział Humanistyczny, Instytut Politologii i Europeistyki
ul. Krakowska 71/79
71-017 Szczecin
tel. (91) 444 32 26, fax. (91) 444 32 42
e-mail: gliana@op.pl
dr Liana Hurska-Kowalczyk

   WROCŁAW (DOLNOŚLĄSKIE) Dolnośląska Szkoła Wyższa, Instytut Bezpieczeństwa i Spraw Międzynarodowych
ul. Strzegomska 47
53-611 Wrocław
tel. (71) 355 17 43, kom. 501 796 337, fax. (71) 359 53 09,
e-mail: boguslaw.weglinski@dsw.edu.pl; ibism@dsw.edu.pl
dr Bogusław Węgliński

   SIEDLCE (MAZOWIECKIE)Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy w Siedlcach, Instytut Nauk Społecznych i Bezpieczeństwa

ul. Żytnia 39, pokój 236
08-110 Siedlce
tel./fax. (25) 643 18 58, kom. 606 810 373
e-mail: olimpiada_siedlce@wp.pl
strona www
dr Joanna Ważniewska

PRZYDZIAŁ MIEJSC W ZAWODACH CENTRALNYCH

 

Zgodnie z pkt. 4.2.2 (21) Regulaminu, w LIX edycji Olimpiady okręgi kwalifikują do zawodów centralnych następujące liczby uczestników:

Białystok: 4+1,
Bydgoszcz: 5+3
Częstochowa: 5+3
Gdańsk: 6
Kielce: 4
Kraków: 6+6
Lublin: 5
Łódź: 6
Olsztyn: 4
Opole: 5
Poznań: 5+1
Rzeszów: 4
Siedlce: 5
Słubice: 4+1
Szczecin: 4+4
Warszawa: 5+7
Wrocław: 5+4