Home » Laureaci » Lista laureatów 59. edycji

Lista laureatów 59. edycji

17-18 marca 2018 r.

Lokata Nazwisko i imię Klasa Szkoła Nauczyciel
1. Lusiak Bartosz druga I Liceum Ogólnokształcące w Inowrocławiu Dr Sławomir Drelich
2. Śmigaj Maciej trzecia I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze Mgr Krzysztof Ciałowicz
3. Kaczmarczyk Marek trzecia XXI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi Mgr Waldemar Lewkowicz
4. Piątek Wojciech trzecia III Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu Mgr Dorota Cetnarowska
5. Stelmaszewska Kaja trzecia Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego Mgr Gabriela Rybarczyk-Jochym
6. Polański Kamil druga XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie Mgr Jolanta Konieczna
7. Słyś Magdalena trzecia I Liceum Ogólnokształcące w Krośnie Mgr Marcin Pudło
8. Kurc Kacper trzecia II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie Dr Barbara Popieluch
9. Wójcik Piotr trzecia V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie Mgr Dawid Drabczyk
10. Paciecha Grzegorz druga III Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej Mgr Izabela Podlewska-Lasler
11. Andrulonis Krzysztof druga II Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie Mgr Piotr Janicki
12. Kaczmarek Kamil trzecia I Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Tarnobrzegu Mgr Grzegorz Kobylski
13. Dziadur Jakub trzecia V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie Mgr Dawid Drabczyk
14. Mikoś Adam trzecia II Liceum Ogólnokształcące w Wałbrzychu Dr Marcin Skorbtal
15. Olszówka Filip druga III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie Mgr Magdalena Woziwoda
16. Bródka Jakub druga III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni Mgr Iwona Walendziak
17. Kasperkowiak Marcin druga I Liceum Ogólnokształcące w Krotoszynie Mgr Julita Ludwiczak
18. Szostak Kamil druga Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie Dr Tomasz Sikorski
19. Kremky Łukasz trzecia II Społeczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Międzynarodowymi w Warszawie Mgr Elżbieta Tyszko-Kulik
20. Biernat Jakub druga I Liceum Ogólnokształcące w Krakowie Mgr Grzegorz Urbanek
21. Trzos Bartłomiej pierwsza Dwujęzycznego Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej Mgr Ewa Kłusek
22. Skrzek Maciej druga XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie Mgr Jolanta Konieczna
23. Kozłowska Weronika trzecia I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku Mgr Marek Dawidziuk
24. Miller Kacper trzecia Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w Łodzi Mgr Dominika Maciaszek
25. Gasz Szymon trzecia III Liceum Ogólnokształcące w Opolu Mgr Krystyna Stecka
26. Piotrowski Jan trzecia IX Liceum Ogólnokształcące w Warszawie Mgr Adam Rębacz
27. Synowiecki Paweł druga XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie Mgr Jolanta Konieczna
28. Jasnos Kacper trzecia VIII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie Mgr Marcin Liszowski
29. Sobuś Jan pierwsza II Liceum Ogólnokształcące w Łańcucie Mgr Mariusz Duliban
30. Wagstyl Adrian trzecia I Liceum Ogólnokształcące w Tychach Mgr Olga Ryguła