Home » Laureaci » Lista laureatów 57. edycji

Lista laureatów 57. edycji

Zajęte miejsce Imię i nazwisko Klasa Szkoła Nauczyciel
1. Karol Gliwny Druga XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie Mgr Jolanta Konieczna
2. Jakub Brejdak Trzecia XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie Mgr Jolanta Konieczna
3. Konrad Rokicki Druga Liceum Ogólnokształcącego w Zgorzelcu Mgr Tomasz Mańkowski
4. Jakub Kocjan Druga VIII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie Dr Mariusz Włodarczyk
5. Grzegorz Janowicz Trzecia XII Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie Mgr Krystyna Bem
6. Oskar Goliński Trzecia V Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie Mgr Dawid Grabczyk
7. Maciej Furmanek Trzecia I Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku Mgr Mariola Dawszewska-Kostrzewa
8. Krzysztof Brzastowski Trzecia XII Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu Mgr Anna Wąsiel-Alberska
9. Filip Kościsty Pierwsza II Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Mazowieckim Mgr Katarzyna Kozioł-Machel
10. Maciej Śmigaj Pierwsza I Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze Mgr Krzysztof Ciałowicz
11. Joanna Piskorz Trzecia V Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie Mgr Dawid Drabczyk
12. Dominik Dworniczak Trzecia XIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu Mgr Anna Rabiega
13. Hubert Kos Trzecia Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II S. Prezentek w Rzeszowie Mgr Piotr Chmielowiec
14. Filip Nowak Druga XIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu Mgr Anna Rabiega
15. Bartosz Wojciech Patoka Trzecia XIX Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie Mgr Michał Mazański
16. Maciej Ekert Pierwsza III Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni Mgr Magdalena Łozowicka-Honkisz
17. Patryk Włoch Trzecia V Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie Mgr Dawid Drabczyk
18. Agnieszka Wójcik Trzecia Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 1 w Mszanie Dolnej Mgr Halina Mazur
19. Kamil Słomiński Trzecia II Liceum Ogólnokształcącego  w Grudziądzu Mgr Aleksandra Życzyńska
20. Hubert Taładaj Trzecia LXIC Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie Mgr Grzegorz Kozłowski
21. Michał Horelik Trzecia I Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze Mgr Krzysztof Ciałowicz
22. Przemysław Stolarski Pierwsza II Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku Dr Jacek Brzozowski
23. Anna Grzybowska Druga XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie Mgr Jolanta Konieczna
24. Kacper Miller Pierwsza Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Łódzkiej Mgr Dominika Maciaszek
25. Krzysztof Kowalski Trzecia V Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie Mgr Dawid Drabczyk
26. Igor Mędela Druga III Liceum Ogólnokształcącego w Katowicach Mgr Magdalena Wieczorek
27. Karol Piwoński Druga VIII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie  
28. Michał Brożyna Druga I Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Sanoku Mgr Urszula Małek
29. Katarzyna Bukalska Druga Zespołu Szkół nr 1 w Lublińcu Dr Sebastian Ziółek
30. Przemysław Pleśniak Trzecia I Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie Mgr Wojciech Pietryka
31. Mateusz Szydłowski Trzecia II Liceum Ogólnokształcące w Inowrocławiu Mgr Waldemar Wąśniewski