Home » Laureaci » Lista laureatów 56. edycji

Lista laureatów 56. edycji

Zajęte miejsce Uczeń Klasa Szkoła Nauczyciel Dyrektor szkoły
1. Piotr Zyzański trzeciej Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krośnie Mgr Marcin Pudło Mgr Ryszard Józefczyk
2. Filip Lubiński drugiej XIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu Mgr Anna Rabiega Mgr Marek Łaźniak
3. Agnieszka Wójcik drugiej Zespołu Szkół nr 1 w Mszanie Dolnej Mgr Halina Mazur Mgr Elżbieta Magierska
4. Hubert Smoliński trzeciej I Liceum Ogólnokształcącego w Kutnie Mgr Emila Konwerska Mgr Przemysław Zawadzki
5. Kamil Witowski trzeciej II LO, Zespół Szkół nr 1 w Łańcucie Mgr Mariusz Duliban Mgr Małgorzata Kupis
6. Krzysztof Karol Rostowski trzeciej II Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu Mgr Marek Nowosad Mgr Agnieszka Jurewicz
7. Kamil Słomiński drugiej II Liceum Ogólnokształcącego w Grudziądzu Mgr Aleksandra Życzyńska Mgr Małgorzata Tomaszewska
8. Tymoteusz Roczyński trzeciej XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie Mgr Jolanta Konieczna Mgr Cezary Urban
9. Andrzej Szulc trzeciej Liceum Ogólnokształcącego im. Św. Jadwigi Królowej w Kielcach Dr Agnieszka Zaremba, mgr Barbara Walkowicz s. dr Natalia Białek
10. Karolina Ośródka trzeciej XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie Mgr Jolanta Konieczna Mgr Cezary Urban
11. Krystian Majewski trzeciej XIX Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie   Mgr Anna Piekarska
12. Katarzyna Gisder trzeciej Zespołu Szkół nr 2 w Wałbrzychu Dr Marcin Skobrtal Mgr Robert Wróbel
13. Filip Włodarczyk trzeciej XXVII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie Mgr Rafał Kita Mgr Anna Koszycka
14. Michał Skręta drugiej I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie Mgr Rafał Kita Mgr Hanna Kobylińska
15. Maria Smolny trzeciej XII Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu Mgr Dariusz Dziedzic Dr Danuta Daszkiewicz-Ordyłowska
16. Jagoda Synak trzeciej Liceum Ogólnokształcącego w Ustce Mgr Arkadiusz Kubiak Mgr Józef Masłowski
17. Karina Krzoska drugiej Liceum Ogólnokształcącego w Chojnicach Mgr Jacek Borzyszkowski Mgr Paweł Boczek
18. Jakub Brejdak drugiej XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie Mgr Jolanta Konieczna Mgr Cezary Urban
19. Hubert Kos drugiej Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. JP II w Rzeszowie Mgr Piotr Chmielowiec Mgr Anna Telus
20. Andrzej Szpak drugiej I Liceum Ogólnokształcącego w Rybniku Mgr Rafał Morawiec Mgr Rafał Morawiec
21. Karol Gliwny pierwszej XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie Mgr Jolanta Konieczna Mgr Cezary Urban
22. Aleksandra Wierzbicka trzeciej V Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie Mgr Dawid Drabczyk Dr Stanisław Pietras
23. Aleksandra Myśliwiec trzeciej V Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie Mgr Dawid Drabczyk Dr Stanisław Pietras
24. Daniel Dylewski pierwszej VIII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie Dr Łukasz Zamęcki Mgr Grażyna Filipiak
25. Przemysław Bugnacki trzeciej I Liceum Ogólnokształcącego w Łomży Mgr Jerzy Łuba Mgr Katarzyna Lipska
26. Jakub Tekielak trzeciej V Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie Mgr Dawid Drabczyk Dr Stanisław Pietras
27. Adrian Pałacki trzeciej LO im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu   Mgr Tomasz Stróż
28. Grzegorz Mączyński trzeciej I Liceum Ogólnokształcącego w Kłodzku Mgr Tomasz Biernaciak Inż. Bożena Czak
29. Maksymilian Jabłecki trzeciej XIV Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie Mgr Rafał Kita Mgr Regina Lewkowicz
30. Marcin Hamielec drugiej I LO w Przemyślu Mgr Mariusz Fudała Mgr Tomasz Dziumak