Home » Laureaci » Lista laureatów 55. edycji

Lista laureatów 55. edycji

15-16 MARCA 2014 ROKU

Imię i nazwisko Klasa Szkoła Nauczyciel Dyrektor szkoły
1.
Michał Grabka
III
VIII Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie Mgr Marcin Liszowski Mgr Zdzisław Kusztal
2.
Brunon Surma
III
II Liceum Ogólnokształcącego w Kielcach Mgr Teresa Romańska Mgr Bożena Potocha
3.
Aleksandra Chudaś
III
VIII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie Dr Łukasz Zamęcki, mgr Rafał Kita Mgr Grażyna Filipiak
4.
Bruno Jasic
III
Liceum Ogólnokształcącego nr 14 we Wrocławiu Mgr Anna Rabiega Mgr Marek Łażniak
5.
Krzysztof Holke
II
VI Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni Mgr Wiesława Smolińska Mgr Iwona Ściwińska
6.
Ernestyna Pachała
III
LXVII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie Mgr Ewa Dybowska Dr Krzysztof Mirowski
7.
Jakub Dorosz-Kruczyński
III
XXVII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie Mgr Natalia Poniewierka Mgr Anna Koszycka
8.
Przemysław Stępniak
III
I Liceum Ogólnokształcącego w Sieradzu Mgr Anna Szalewska Mgr inż. Grzegorz Pietrucha
9.
Stanisław Kierwiak
III
Liceum Ogólnokształcącego nr 14 we Wrocławiu Mgr Anna Rabiega Mgr Marek Łażniak
10.
Michał Błądek
III
V Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie Mgr Dawid Drabczyk Mgr Stanisław Pietras
11.
Łukasz Nawaro
III
IV Liceum Ogólnokształcącego w Sosnowcu Mgr Karol Winiarski Mgr Tomasz Szyjkowski
12.
Marcin Ciesielski
III
III Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni Mgr Iwona Walendziak Mgr Wiesław Kosakowski
13.
Tomasz Grzyb
II
Liceum Ogólnokształcącego im. JP II Sióstr Prezentek w Rzeszowie Mgr Piotr Chmielowiec s. mgr Anna Telus
14.
Wojciech Skierski
III
XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie Mgr Jolanta Konieczna Mgr Cezary Urban
15.
Józef Izbicki
III
XXVII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie Mgr Rafał Kita Mgr Anna Koszycka
16.
Marcin Mączyński
III
Liceum Ogólnokształcącego św. Marii Magdaleny w Poznaniu Mgr Lucyna Woch
17.
Michał Dobrzyński
III
LXIV Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie Mgr Grzegorz Kozłowski Mgr Beata Zdanowicz-Garnuszek
18.
Wojciech Furtak
III
I Liceum Ogólnokształcącego w Dzierżoniowie Mgr Romuald Wojciechowski Mgr Grażyna Bajsarowicz
19.
Aleksander Papadopolous
III
I Liceum Ogólnokształcącego w Suwałkach Mgr Jan Bielecki Mgr Andrzej Kaszkiel
20.
Michał Paweł Radek
III
XIV Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie Mgr Rafał Kita Mgr Regina Lewkowicz
21.
Andrzej Strzałkowski
III
II Liceum Ogólnokształcącego w Nysie Mgr Małgorzata Woś Mgr inż. Małgorzata Leśniewska
22.
Mikołaj Andruniów
III
Liceum Ogólnokształcącego nr 14 we Wrocławiu Mgr Anna Rabiega Mgr Marek Łażniak
23.
Grzegorz Adam Kowalczyk
III
III Liceum Ogólnokształcącego Radomiu Mgr Danuta Sawicka
24.
Grzegorz Bryl
III
Liceum Ogólnokształcącego nr 14 we Wrocławiu Mgr Anna Rabiega Mgr Marek Łażniak
25.
Arkadiusz Piecyk
IV
Zespołu Szkół im. H. Sienkiewicza w Kołobrzegu Mgr Lidia Kus Mgr Mirosław Ołdak
26.
Jan Ryzner
II
Liceum Ogólnokształcącego im. JP II Sióstr Prezentek w Rzeszowie Mgr Piotr Chmielowiec s. mgr Anna Telus
27.
Aleksander Jakubisiak
III
XL Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie Mgr Grzegorz Kozłowski Mgr Ewa Pachniak-Każmierska
28.
Łukasz Oleksy
III
III Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej Mgr Izabela Podlewska-Lasler Mg Magdalena Pękala
29.
Adrian Żur
III
I Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie Dr Zbigniew Smutek Mgr Stanisław Stoń
30.
Piotr Celiński
III
III Liceum Ogólnokształcącego w Katowicach Mgr Magdalena Wieczorek Dr Ewa Chorąży