Home » Laureaci » Lista laureatów 50. edycji

Lista laureatów 50. edycji

14-15 MARCA 2009 ROKU

Imię i nazwisko Klasa Szkoła Nauczyciel
1.
Piotr Bartosiewicz - okręg Rzeszów
II
Liceum Ogólnokształcącego Sióstr Prezentek
Mgr Piotr Chmielowiec
2.
Michał Rybarczyk - okręg Bydgoszcz
II
II Liceum Ogólnokształcącego w Inowrocławiu
Mgr Waldemar W±śniewski
3.
Damian Piłat - okręg Lublin
III
I Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie
Dr Zbigniew Smutek
4.
Michał Dunajewski - okręg Chorzów
III
IV Liceum Ogólnokształcącego w Sosnowcu
Mgr Janusz Kubicki
5.
Krzysztof Chmielewski - okręg Poznań
III
II Liceum Ogólnokształcącego w Kaliszu
Mgr Wacław Majchrzak
6.
Magdalena Dąbrowska - okręg Rzeszów
III
IV Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie
Mgr Wojciech Kątnik
7.
Aleksandra Surma - okręg Lublin
III
I Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie
Mgr Ewa Betiuk
8.
Anna Szymańska - okręg Bydgoszcz
III
I Liceum Ogólnokształcącego w Grudziądzu
Mgr Kamila Melkowska-Lemke
9.
Edyta Prociak - okręg Szczecin
III
XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie
Mgr Jolanta Konieczna
10.
Adam Bielecki - okręg Lublin
III
Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu
Mgr Ewa Sulewska
11.
Jan Scholz - okręg Opole
III
III Liceum Ogólnokształcącego w Opolu
Mgr Krystyna Stecka
12.
Jan Kreft - okręg Szczecin
I
XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie
Mgr Jolanta Konieczna
13.
Aleksander Zarzeka - okręg Lublin
III
I Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie
Dr Zbigniew Smutek
14.
Bernard Maciulewicz - okręg Szczecin
III
XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie
Mgr Jolanta Konieczna
15.
Paweł Ochmann - okręg Chorzów
III
Zespołu Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej w Chorzowie
Mgr Magdalena Mędry
16.
Antoni Karśnicki - okręg Szczecin
II
XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie
Mgr Jolanta Konieczna
17.
Marcin Kłos - okręg Łódź
III
XXV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi
Mgr Gabriela Rybarczyk-Jochym
18.
Kacper Podpłomyk - okręg Rzeszów
II
II Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu
Mgr Andrzej Pawlak
19.
Ksawery Wardacki - okręg Szczecin
I
II Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie
Mgr Piotr Janicki
20.
Michał Wiśniewski - okręg Gdańsk
III
III Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni