Home » Laureaci » Lista laureatów 49. edycji

Lista laureatów 49. edycji

15-16 MARCA 2008 ROKU

Zajęte miejsce

Uczeń

Szkoła

Nauczyciel przygotowujący

I.

Bartosz Pyzder - Poznań

III Liceum im. C. K. Norwida w Koninie

Mgr Jan Maciejewski

II.

Przemysław Brzuszczak - Poznań

II Liceum im. K.K. Baczyńskiego w Koninie

III.

Natalia Walczak - Poznań

II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Reymonta w Ostrowie Wlkp.

Mgr Jerzy Wójcicki

IV.

Małgorzata Kurowska - Pułtusk

XVI Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej w Warszawie

Mgr Monika Nawrocka

V.

Maciej Woźnica - Pułtusk

LXVII Liceum Ogólnokształcące im. J. Nowaka-Jeziorańskiego w Warszawie

Mgr Ewa Dybowska

VI.

Mateusz Kosakowski - Kraków

I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie

 

VII.

Michał Jędrzejek - Rzeszów

Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Rzeszowie

Mgr Piotr Chmielowiec

VIII.

Krzysztof Chmielewski - Poznań

II Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Kaliszu

Mgr Wacław Majchrzak

IX.

Michał Gajdus - Bydgoszcz

I Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego w Grudziądzu

Mgr Kamila Melkowska-Lemke

X.

Bernard Maciulewicz - Szczecin

XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

Mgr Jolanta Konieczna

XI.

Aleksandra Rudzińska - Lublin

I Liceum Ogólnokształcące im. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej

Mgr Jarosław Radecki

XII.

Jakub Karczewski  - Bydgoszcz

I Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Bydgoszczy

Mgr Jacek Grembowin

XIII.

Katarzyna Solarz - Lublin

I Liceum Ogólnokształcące im. Czarnieckiego w Chełmie

Mgr Ewa Betiuk

XIV.

Anna Szymańska - Bydgoszcz

I Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego w Grudziądzu

Mgr Kamila Melkowska-Lemke

XV.

Karol Słoma - Białystok

Liceum Ogólnokształcące  im. M. Kopernika w Sokółce

Mgr Barbara Szczawińska

XVI.

Tomasz Zinkiewicz - Białystok

II Liceum Ogólnokształcące z BJN w Bielsku Podlaskim

Mgr Włodzimierz Wawulski

XVII.

Jan Sowa - Szczecin

XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

Mgr Halina Durajczyk

XVIII.

Krzysztof Szczerba - Wrocław

Liceum Ogólnokształcące nr XIV we Wrocławiu

Mgr Anna Rabiega

XIX.

Jakob Maziarz - Chorzów

IV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Sosnowcu

Mgr Janusz Kubicki

XX.

Maciej Ciach - Łódź

Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Skierniewicach

Mgr Andrzej Kalski